9 лютого 2012 р.

Love Story. день 5

Швиденько публікую 5 сторінку. З нею було купа проблем - спочатку прінтер не працював - не могла роздрукувати фразу. Терер фотоапарат погано сфоткав, а поки я не скину на комп, то не бачу якості фотографії :( і коли я хотіла перефотографувати розрядились батарейки;(.
Настав ранок і я маю кращі фото;)!

Чоловік має дути лідером в сім'ї у всьому, в тому числі духовним! Я знову довго перебирала фрази, оскільки планувала використати цю фотографію, де мій чоловік молиться.Але зупинилась на цій: "Любить — это принести себя в дар без всяких гарантий, полностью отдать себя в надежде на то, что наша любовь возбудит ответную любовь в любимом человеке". 
Тому, що справжня любов є жертвенна, це не просто почуття, але часто це вибір всупереч почуттям
Любовь долготерпит, милосердствует, любовь не завидует, любовь не превозносится, не гордится, не бесчинствует, не ищет своего, не раздражается, не мыслит зла, не радуется неправде, а сорадуется истине; все покрывает, всему верит, всего надеется, все переносит.(1-е Коринфянам 13:4-7)

за умовами, потрібно ьуло використати брадс і гудзик. Я вставила брадси в дирки від гудзика і все разом приєднала до сторінки (брадси знову ж з цукерки від Наталі)
а тут в бордюрчику проросла одна з трояндочок із паперу ;). На ній підвісочка - це я молюсь вслід за чоловіком;)
Отож 5 день проекту від Олі вже готовий, залишився останній

2 коментарі:

Ratings and Recommendations by outbrain