28 серпня 2014 р.

Ку-ку, сюди ще хтось заглядає?

Як же мене тут довго не було...
Почалась весна, город - нова невідома для нас раніше робота, а потім літо - щей додались табори. Крім того в мене наразі немає фотапарату :(. Ви не думайте ніби я переїхала в село і закинула творчість, насправді її ще більше, просто частіше всього це не листівки чи то альбоми ;). А ще я чомусь не могла додавати фото до публікацій, коментувати їх, можливо через те, що мій інтернет занадто повільний...
Ну і крім того, сумні новини, яких щодня стає все більше. читаєш, слухаєш, ридаєш, молишся... і дякуєш... за те, що з рідних і близьких ніхто не загинув, що в нас ще досі мир в селі, що хлопці, не шкодуючи себе, захищають нашу рідну державу... За те, що я зараз можу насолоджуватись тим часом, який можу проводити з своїм чоловіком, дітьми, друзями. Дякую Тобі Боже за все!

А от за спілкуванням з вами я скучила! Не знаю, наскільки мені вдасться, повернутись в життя блогу, бо яяк мінімум на найближчий місяць в нас дуже багато всяких подій та заходів заплановано. Але я тут натрапила на кілька фотографій з альбому для Маріанночки, який я фактично доробила ;). тому потрошки спробую показати вам його, а там може і фотоапарат в мене з`явиться ;)
Отже, 5-тий розворот
голодна Маріанна ;)

і задоволена після перекусу;)

і чого нам так смішно? сама серйозна людина в нашій сім`ї
в нас тут немає де друкувати фото, тому в деяких місцях буде пусто...

ну і розворот 

Біжу, бо поки я тут все загрузила, купу часу потратиля, а ще треба закатку на зиму робити...
і ще забрати дівчат з садочку не забути ;)

3 коментарі:

 1. привіт привіт!!! рада тебе бачити і чути!
  гарний розворот! Маріанночка просто чудо) Як ти все встигаєш - просто дивуюсь!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. так от не встигаю - бачиш пів року мене тут не було ;), а тепер ще й комп через раз включається. просто лихо якесь - чоловік зараз у Львові, нема кому вправити мозги тому копмп`ютерові... сподіваюсь, сьогодні ще доберусь до ефіру ;)

   Видалити
 2. Привет Валечка! Захожу к тебе в гости, а тебя все нет, и нет. Но я так и подумала, что у тебя не всегда есть возможность. Альбомчик чудесный получается, но дочурочка куда красивее :)))
  Напиши мне, как ты, что нового? На емейл. Я тебе еще посылочку соберу))) Скучаю.

  ВідповістиВидалити

Ratings and Recommendations by outbrain