31 січня 2012 р.

ЗАПРОШУЮ ДО ГРИ "Secret message"

Приглашаю вас поучаствовать в обменной игре, но это не простой обмен, а с секретом!


ВКРАТЦЕ СУТЬ ИГРЫ: вы записываетесь в игру (здесь или в блоге того, кто уже участвует в игре), получаете от того, кто участвует, 3 адреса, отправляете одну открытку по первому из полученных адресов и вычеркиваете его, свой адрес вписываете последним, находите двух или трех желающих продолжить игру и через некоторое время наслаждаетесь эффектом: начинаете получать послания из непредсказуемых мест и от непредсказуемых людей, в идеале их будет 27!
Обмениваемся message cards - посланиями в картинках. Подробнее в блоге игры.

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ: игра имеет непредсказуемые результаты, если вы не готовы рисковать и нацелены только на результат, то лучше не вступать в неё :)

Целью игры является не только и не столько получение максимального числа открыток, сколько сам процесс. Вы не знаете того, кому вы будете направлять своё "зашифрованное послание", сколько и от кого карточек вы получите взамен. Но вы знаете, что кому-то будет очень приятно получить ваше послание - разве этого мало?

Це короткий перепост правил)) Так от, я шукаю трьох бажаючих прийняти участь в даній грі! Дівчатка пишіть тут коменти з вашими електронками! Чекаю з нетерпінням! Це буде весело! Якщо щось незрозуміло - питайтесь!
Загалом суть така: ви записуєтесь до мене (3 людини), я висилаю вам список з трьома адресами, ви по першій адресу висилаєте секретне послання, викреслюєте цю адресу зі списку, натомість дописуєте свой адресу останньою в список і висилаєте його (список) трьом людям, що зголосяться до вас записатись). Ніби зрозуміло), але якщо щось, то пишіть, а ще краще перечитайте правила в блозі гри:)

10 коментарів:

 1. я б з радістю прийняла участь))але я не в стані зрозуміти до кінця суть чомусь)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Основна суть в тому, що людина, яка скорше всього тебе не знає, а тим більше не здогадується, що може від тебе отримати листівку, одного прекрасного дня отримує її від тебе. Тобі її цікаво робити, бо ця листівка має нести в собі якийсь зміст, послання, а не просто квіточки розсипані;).
   А якщо в тебе наберуться учасники і в них свої учаники, тоді ти також отримаєш так само несподівано своє послання, може навіть не одне;)
   Чи ти не розумієш щось інше?

   Видалити
 2. Та все розумію...у мене проблеми з відправкою листів
  Боюсь підводити когось.Я мала проблеми,з скандалами,писаннями книг скарг,листуванням з керівництвом укрпошти...тоді я записалась на обмінник АТСками....

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ясно! В мене покищо з поштою хороші відносини ;). Можеш принести мені, я відправлю;). І взагалі відправляти можна з будь якого поштового відділення. Рішення завжди є!

   Видалити
 3. Добрый день! Большое спасибо за послание и теплые слова!

  ВідповістиВидалити
 4. Прив1т....тежхочу пограти в цю гру.....що мен1 для цього треба зробити?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, що відгукнулась! Я вже відправила тобі лист, але напишу і тут;). Для того, щоб прийняти участь в грі необхідно зробити листівку і відправити її першому адресату в списку, і викреслити його, натомість дописати свою адресу в кінець списку і передати цей список трьом людям. Все просто!

   Видалити
 5. Відповіді
  1. класно, Мар'янка! Дякую, що погодилась, висилаю тобі список адрес на пошту ;)

   Видалити

Ratings and Recommendations by outbrain