22 липня 2012 р.

І знову я тут

Привіт мої дорогі читачі. Давненько я вас не радувала своїми новими роботами...
Справа в тому, що ми на два тижні їздили в с. Наталине Херсонської області, де вже вчетверте допомагаємо проводити дитячий християнський табір для дітей з усього району. Спочатку готувались до табору перед від’їздом, тому не було часу щось писати, по приїзді ніяк не могла відпочити і включитись в життя блогу ;)
Цього року дітей було мало лише 45 ;), але цього достатньо, щоб бути зайнятим з раннього ранку до пізньої ночі!
Мій чоловік створив в контакті групу про цей табір, якщо кому цікаво - можете глянути там фото
За час табору я просто не мала часу, щось творити в своє задоволення, але ще перед поїздкою зробила подаруночок для своєї подруги, яку мала там побачити

зробила я для неї такі ось буси,
нічого особливого, просто обв’язала кілька бусинок гачком, зробивши їх фіолетовими, бо саме цей колір улюблений в Люби;). Ну а потім сиділа і комбінувала різні бусинки разом.
Ось так.

А ще сьогодні в з самого ранку дізналась радісну новину - виграла цукерку в Мартуськи!!!!!!! Це чудово правда? Тепер таки точно маю взятись за створення дитячого альбому, просто мушу ;)

6 коментарів:

 1. Гарні бусики! Впевнена, що сподобаються))) Дякую, що взяла участь в розіграші! Сподіваюся, що пригодиться тобі мій презентик))) І дякую за презентик у відповідь)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. дякую, Мартуся! єдине шкода, що так і не побачила тебе вживу :(. Сподіваюсь тобі мій призент також буде корисним ;)

   Видалити
 2. ти ще й бусики в"яжеш!Вумнічка)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. дякую! Останнім часом багато вдома часу проводжу, ще й в напів лежачому положенні - от намагаюсь плідно використовувати ;)

   Видалити
 3. Ого))) І в'яжеш!!! Дуже гарно - а от мені з в'язанням туго)) Так що я завжди з подивом дивлюсь на тих хто і шиє і в'яже! Ти молодчинка!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую! Мені ще в школі в’язання гачком сподобалось (от спицями якось не йшло), це не важко просто треба трошки наполегливості, щоб руки навчились слухатись ;)

   Видалити

Ratings and Recommendations by outbrain